Ansatte

Willy Røgeberg

Daglig Leder 

willy@osloskytesenter.no

Christoffer Kohl

Fung. sentersjef. Selger, Instruktør, ansvarlig for arrangement

christoffer@osloskytesenter.no

Anders Eriksen

Markeds- og innkjøpsansvarlig

anders@osloskytesenter.no

Kenneth Nøstrud

Hovedansvarlig engrossalg. Instruktør

kenneth@osloskytesenter.no

John Lauritsen 

Hovedansvalig jaktvåpen, selger og kurs instruktør

john@osloskytesenter.no

Even Skaarer

Selger. Pro shooter. Instruktør for politi og private.

even@osloskytesenter.no

Martin Ruud

Selger

 

 

Faste medhjelpere / Instruktører

Magnus Aasehaug

Martin Hjelmerud

Christian Vedeler

Stor-Oslo Skyteklubb

Lars Holtet

Leder Stor-Oslo Skyteklubb

leder@storosloskyteklubb.no 

Håvard Skaftnes

Attester medlemmers aktivitet i Stor-Oslo Skyteklubb.

Håvard er på banen hver mandag mellom 1500-1900

post@storosloskyteklubb.no

 

Top