Våre ansatte

Willy Røgeberg

CEO

willy1@osloskytesenter.no

Anders Eriksen

CAO. Markedsføring. Innkjøp.

anders@osloskytesenter.no

Christoffer Kohl

Selger, Instruktør, ansvarlig for arrangement

christoffer@osloskytesenter.no

Kenneth Nøsterud

Hovedansvarlig engrossalg. Instruktør
kenneth@osloskytesenter.no

John Lauritsen 

Hovedansvalig jaktvåpen, selger og kurs instruktør.

john@osloskytesenter.no

Heidi Svalastog

Lageransvarlig. Sending av webordre. Kundekontakt for nettkunder.

heidi@osloskytesenter.no

Torgeir Rui

E-commerse. Webside. Selger og instruktør.

torgeir@osloskytesenter.no

Lars Hagemann

Selger. Pro shooter. Instruktør for politi og private.

lars@osloskytesenter.no

 

FASTE MEDHJELPERE / INSTRUKTØRER

Andreas Molteberg Jensen

Martin Lee

William Røgeberg

 

STOR-OSLO SKYTEKLUBB

Thore Andre Bjerke

Leder Stor-Oslo Skyteklubb

leder@storosloskyteklubb.no

 

Håvard Skaftnes

Attester medlemmers aktivitet i Stor-Oslo Skyteklubb.

Håvard er på banen hver mandag mellom 1500-1900