Våre ansatte

Willy Røgeberg
CEO
willy1@osloskytesenter.no

Anders Eriksen
CAO. Markedsføring. Innkjøp.
anders@osloskytesenter.no

Kenneth Nøsterud
Hovedansvarlig engrossalg. Instruktør
kenneth@osloskytesenter.no

John Lauritsen
Hovedansvalig jaktvåpen, selger og kursinstruktør.
john@osloskytesenter.no

Torgeir Rui
E-commerce, Web, SoMe. Selger og instruktør.
torgeir@osloskytesenter.no

Heidi Svalastog
Lageransvarlig. Sending av webordre. Kundekontakt for nettkunder.
heidi@osloskytesenter.no

Jean Henning Holmen
Lageransvarlig. Sending av webordre. Kundekontakt for nettkunder.
henning@osloskytesenter.no

Jean-Roch Maestracci
Selger og instruktør
jean-roch@osloskytsenter.no

 

FASTE MEDHJELPERE / INSTRUKTØRER
Andreas Molteberg Jensen
Martin Lee
William Røgeberg

 

STOR-OSLO SKYTEKLUBB

Thore Andre Bjerke
Leder Stor-Oslo Skyteklubb
leder@storosloskyteklubb.no

Håvard Skaftnes
Attester medlemmers aktivitet i Stor-Oslo Skyteklubb.
Håvard er på banen hver mandag mellom 1500-1900