Våre ansatte

Willy Røgeberg

Daglig Leder

willy1@osloskytesenter.no

Christoffer Kohl

Selger, Instruktør, ansvarlig for arrangement

christoffer@osloskytesenter.no

Anders Eriksen

Markeds- og innkjøpsansvarlig
anders@osloskytesenter.no

Kenneth Nøstrud

Hovedansvarlig engrossalg. Instruktør
kenneth@osloskytesenter.no

John Lauritsen 

Hovedansvalig jaktvåpen, selger og kurs instruktør

john@osloskytesenter.no

Lars Hagemann

Selger. Pro shooter. Instruktør for politi og private.

lars@osloskytesenter.no

 

FASTE MEDHJELPERE / INSTRUKTØRER

Andreas Molteberg Jensen

Richard Deryckere

Martin Lee

 

STOR-OSLO SKYTEKLUBB

Thore Andre Bjerke

Leder Stor-Oslo Skyteklubb

leder@storosloskyteklubb.no

Tom Arild Gracio Dønnum

Nestleder Stor-Oslo Skyteklubb, oppdaterer startkort

leder@storosloskyteklubb.no

Håvard Skaftnes

Attester medlemmers aktivitet i Stor-Oslo Skyteklubb.

Håvard er på banen hver mandag mellom 1500-1900

leder@storosloskyteklubb.no